Seniorzy z trzecią wygraną z rzędu !!!

Seniorzy Regisu Wieliczka wygrywają z MKS Gorlice !!

Trzecia kolejka 3 ligi i trzecie zwycięstwo naszych koszykarzy 83-70. Tym razem podejmowaliśmy u siebie zespół z Gorlic. Wzmocniona drużyna przyjezdnych Przemysławem Cyganem postawiła nam dzisiaj ciężkie warunki gry.
W naszym zespole bardzo dobrze funkcjonowali dzisiaj Paweł Fleszar, Piotr Dawiec
i Jakub Rybicki. Dobre prowadzenie gry przez Łukasza Siemieńca i Jakuba Dyngosza dały nam do połowy 12 punktowe prowadzenie.

Po przerwie zespół z Gorlic próbował odrabiać straty, ale to wielicznie dzisiaj byli bardziej skuteczni. Trzecią kwartę wygrywamy jeszcze 1 punktem natomiast ostatnią odsłonę remisujemy 19-19. Tak więc trzecia wygrana stała się faktem i możemy się cieszyć z bardzo dobrego początku sezonu 3 ligi. Brawo Panowie !!
W przerwie meczu odbył się kolejny konkurs rzutów za 3 punkty dla dorosłych kibiców. Zwycięzcy otrzymali nasze klubowe kufle z logo Regis Wieliczka. Gratulujemy !!!
Punkty dla Regisu: Paweł Fleszar 26(1x3), Jakub Rybicki 19(1x3), Piotr Dawiec 15, Łukasz Siemieniec 12(1x3), Jakub Dyngosz 8(2x3), Tomasz Nykaza 3, Robert Hoffmann, Marcin Bankowicz, Kacper Smagur, Kacper Pasek, Jan Pisarski, Mikołaj Wrona.
Zapraszamy wszystkich sympatyków wielickich koszykarzy na mecze do hali SP1 w Wieliczce i głośny doping.

Zespół seniorów występuje w 3 lidze dzięki wsparciu finansowym Pawiatu Wielickiego oraz Miasta i Gminy Wieliczka.