DRUGIE ZWYCIĘSTWO SENIORÓW REGISU WIELICZKA

Mecz rozpoczął się bardzo nerwowo, Regis był nieskuteczny, gra się nie układała i nawet
z czystych pozycji nie mogliśmy skończyć akcji celnym rzutem.

Pierwsza kwarta spotkania dlatego też zakończyła się zwycięstwem Wadowic 16 – 15! Na szczęście Regis się obudził i zaczął wykorzystywać swoje sytuacje co zaowocowało wygraną II kwartą
i prowadzeniem do połowy meczu 24 – 45!! Druga kwarta zdecydowanie należała do jednego
z liderów Regisu Wojciecha Gorgonia, który trafiał raz za razem z dystansu i kończył akcje z góry”! Druga połowa to koncertowa gra Wieliczan, którzy kontrolowali wynik meczu zwiększając swoją przewagę z minuty na minutę. Po raz kolejny swoją szansę dostali nasi juniorzy, którzy zdobywają cenne umiejętności przy współpracy z doświadczonymi zawodnikami. Z bardzo dobrej strony pokazał się w tym meczu debiutujący na parkietach III ligii kadet Filip Całka, który bez skrupułów wykorzystał swoją szanse i podkreślił swoją wartość koszykarską tuż przed wyjazdem na kolejne zgrupowanie Młodzieżowej Reprezentacji Polski !!

SKAWA  WADOWICE - UKS  REGIS  WIELICZKA 52 – 90 (16-15), (8-30), (9-25), (19-20)

Punkty dla Regisu: Wojciech Gorgoń 24, Kamil Kolber 13, Jakub Gąska 9, Bartłomiej Pobocha 8, Tomasz Palmowski 8, Adrian Palonek 8, Filip Całka 6, Łukasz Pająk 4, Szymon Kunc 4, Jakub Cisek 2, Gabriel Gwiazdoń 2, Dariusz Depta 2.