A+ R A-

Wyraźna wygrana młodzików z Koroną Kraków!

W minioną sobotę zdecydowane zwycięstwo odnieśli młodzicy Regisu, którzy tym razem nie dali szans na wygraną drużynie Korony Kraków.

Od pierwszego gwizdka wieliczanie ruszyli bardzo mocno i już po 10 minutach gry prowadzili 41-4! Nie do zatrzymania byli w tym meczu Jakub Kołodziej, Krystian Gruca i Bartosz Jasica, którzy zdobywali raz za razem efektowne punkty.

Do połowy meczu nasi koszykarze prowadzili już różnicą 54 punktów i można było już powiedzieć że jest po meczu!

Mecz kończy się zdecydowanym zwycięstwem na korzyść Regisu 97 - 33.

Można powiedzieć, że morale po wcześniejszej bolesnej porażce w rewanżowym meczu z Wisła Kraków zostały w pewnym stopniu odbudowane. Wiadomo, że przegrana z Wisłą pozbawiła Regis szans na mistrzostwo małopolski w kategorii młodzików, ale przecież sezon się nie kończy i pracujemy dalej na sukces podczas Mistrzostw Polski.

UKS  REGIS  WIELICZKA  -  KS  KORONA  KRAKÓW     97 - 33  (41-4),(21-4),(23-11),(12-14)

Punkty dla Regisu: Krystian Gruca 22, Jakub Kołodziej 18, Bartosz Jasica 16, Mateusz Stroński 9, Mateusz Spicha 8, Radosław Stokłosa 8, Bartosz Jaglarz 5, Maciej Kozioł 5, Julian Ciszewski 2, Patryk Wojtanowicz 2, Michał Górecki 2.