Kolejna wygrana młodzików w ten weekend!

Drużyna młodzików Regisu rozegrała kolejny mecz w tym tygodniu. Tym razem było to spotkanie zaległe z pierwszej kolejki sezonu, gdyż w dniach kiedy miał odbyć się ten mecz sześciu naszych koszykarzy było na zgrupowaniu Kadry Województwa Małopolskiego. Naszym przeciwnikiem była drużyna MKS Gorlice, która w poprzednim sezonie zajęła III miejsce w lidze.

Mecz rozpoczął się od bardzo agresywnej obrony wieliczan i to oni od pierwszej minuty narzucili swój styl gry, który pozwolił na spokojne prowadzenie w meczu. Do połowy spotkania Regis pewnie prowadził z przyjezdnymi 55 - 22!

Druga połowa spotkania rozpoczęła się od kilku niepotrzebnych fauli, ale po kilku minutach wszystko wróciło do normy i to nasi koszykarze dyktowali warunki gry. Bardzo dobrze zaprezentowała się czwórka wieliczan Jaglarz, Gruca, Jasica i Windak. Dodatkowo kilkanaście przechwytów Mateusza Strońskiego pozwoliły na wysokie zwycięstwo naszego zespołu 101 - 52!

UKS  REGIS  WIELICZKA   II   -    MKS  GORLICE           101 - 52  (35-9),(20-13),(24-13),(22-17)

Punkty dla Regisu: Krystian Gruca 23, Bartosz Jasica 22, Bartosz Jaglarz 19, Tomasz Windak 18, Michał Górecki 6, Radosław Stokłosa 4, Maciej Kozioł 4, Mateusz Spicha 2, Patryk Wojtanowicz 2, Wojciech Kmiecik 1, Arkadiusz Widuch 0, Mateusz Stroński 0.