Kolejna wygrana Naszych młodzików

Nasi młodzi koszykarze odnieśli kolejne zdecydowane zwycięstwo w klasie młodzika. Tym razem przeciwnikiem Regisu była Krakowska Korona.

Po ostatniej porażce chłopcy jeszcze mieli w swoich głowach tamten mecz, ale bardzo szybko się podnieśli i zaczęli realizować założenia taktyczne postawione przed dzisiejszym spotkaniem. Pierwsza kwarta zakończyła się prowadzeniem Korony, ale już kolejna odsłona to tylko skuteczna gra Regisu. Do połowy więc wieliczanie prowadzili różnicą 15 punktów - 39:24!

Druga połowa rozpoczyna się od kolejnych skutecznych akcji naszych młodych koszykarzy co pozwala na spokojne prowadzenie aż do samego końca spotkania. Każdy z chłopców miał szanse zaprezentować swoje umiejętności, które szlifuje na treningach.

Potrzebne było nam to zwycięstwo, tym bardziej, że ostatnio przegraliśmy po dogrywce z Jurą Zabierzów - powiedział trener Regisu Michał Sarota.

Punkty dla Regisu: Jakub Śliwa 22 (10zb), Bartosz Jaglarz 16 (9zb, 4prz), Tomasz Windak 12 (4as), Radosław Stokłosa 8 (5as), Jakub Ćwierz 6 (7zb), Mikołaj Guzowski 3 (4prz), Piotr Kmiecik 2, Maciej Kozioł 2, Patryk Wojtanowicz 2 (3as), Wojciech Kmiecik 1 (6prz), Mateusz Stroński 0, Michał Górecki 0.