Pierwsza porażka młodzików

Pierwszej porażki w tym sezonie doznali młodzicy Regisu, którzy grali tym razem z Jurą Zabierzów. Przegrana tym bardziej nieprzyjemna gdyż mecz dopiero rozstrzygnął się po dogrywce!

Spotkanie rozpoczęło się bardzo nerwowo, dużo błędów indywidualnych Naszych chłopców nie pozwoliło na kontrolowanie wyniku w tym meczu.

Pierwsza kwarta kończy się wynikiem 20-21 dla Jury. Druga kwarta również nie odwróciła obrazu spotkania i na przerwę schodziliśmy z dwupunktową stratą do przeciwnika. Nasi chłopcy wzięli się więc do gry w 3 kwarcie, którą Regis wygrał 12   punktami i nic nie wskazywało na to że losy tego meczu odwrócą się o 180°....Czwarta kwarta niestety przyniosła znowu nieskuteczne rzuty i niedokładne podania co sprawiło, że o wyniku meczu zadecyduje dogrywka!

Niestety w tej części gry byliśmy bardzo nieskuteczni i poprostu zjadła nas trema. Mecz zakończył się wynikiem 76 -85 dla Zabierzowa. Należy pamiętać, że Regis gra rocznikiem młodszym w tej kategorii i każdy mecz to nauka na przyszłość i możliwość sprawdzenia swoich umiejętności zdobytych na treningach.

UKS REGIS WIELICZKA  -  SKF JURA ZABIERZÓW   76  -  85  (20-21),(15-16),(27-15),(11-21)

Punkty dla Regisu Wieliczka:  Radosław Stokłosa 23, Jakub Śliwa 23, Tomasz Windak 8, Arkadiusz Widuch 6, Jakub Ćwierz 6, Mikołaj Guzowski 4, Michał Górecki 2, Mateusz Stroński 2, Mateusz Spicha 2, Patryk Wojtanowicz 0, Maciej Kozioł 0, Piotr Kmiecik 0.