A+ R A-

Wygrana chłopców starszych w młodzikach!!

Kolejną wygraną zanotowali Nasi chłopcy z rocznika 2001, tym razem Regis pokonał zespół MKS-u Skawy Wadowice 140 - 44!!!

Wyjątkowo mecz był rozgrywany na sali Szkoły Podstawowej nr 2 gdzie chłopcy trenują tylko raz w tygodniu. Zmiana miejsca nastąpiła gdyż był to mecz zaległy i przełożony z pierwszej kolejki. Spotkanie rozpoczęło się od gry kosz za kosz, nerwowe akcje
i niewymuszone straty spowodowały, że wynik cały czas oscylował w okolicach remisu. Chłopcy Regisu jednak szybko chwycili swój rytm gry i już druga kwarta to zdecydowana przewaga naszych koszykarzy. Do połowy meczu więc Wieliczka prowadziła już 63 - 22! Druga połowa przyniosła jeszcze lepszą grę Regisu, cyklicznie zdobywane punkty po przechwytach i zbiórkach w ataku wyprowadziły wieliczan na bardzo wysokie prowadzenie i w efekcie miażdżące zwycięstwo nad Wadowicami 140 - 44!!

Wszyscy chłopcy zasługują na pochwałę, gdyż cała 12 meczowa zdobyła punkty i tym samym przyczyniła się do cennego zwycięstwa. Wygrana cieszy tym bardziej, że Nasi koszykarze są od wszystkich przeciwników rok młodsi.

UKS  REGIS  WIELICZKA  -  MKS  SKAWA  WADOWICE  140 - 44    (25-16), (38-6), (28-16), (49-6)

Punkty dla Regisu: Radosław Stokłosa 25 (5 przechwytów), Jakub Śliwa 22 ( 10 zb), Jakub Ćwierz 22 (12 zb), Bartosz Jaglarz 17 (10 zb, 5 as), Patryk Wojtanowicz 14 (4 przechwyty), Arkadiusz Widuch 8, tomasz Windak 8, Julian Ciszewski 6, Piotr Kmiecik 6, Mikołaj Guzowski 5, Maciej Kozioł 4, Mateusz Stroński 3.