Dwie "100" i wygrana z SP 100 w półfinale Mistrzostw Małopolski klas 5!

10 kwietnia w sali SP 100 odbył się półfinał Mistrzostw Małopolski rocznika 2002.

Zespół SP 2 Wieliczka zmierzył się w nim z zespołami SP 1 Oświęcim, SP 37 Kraków i gospodarzami.
W dwóch meczach wieliczanie zdobyli mimo gry w bardzo krótkim wymiarze czasowym 4 x 8 minut niezatrzymywanego czasu po 100 punktów pokonując Oświęcimian 112 - 0 !!! oraz SP 37 100 - 26.

Dużo trudniej przyszła wygrana z gospodarzami turnieju SP 100, z którą wieliczanie rozpoczęli od wygrania
pierwszej kwarty 16-4, jednak potem mecz stał się bardziej wyrównanym oraz zaciętym widowiskiem
i zakończył się wygraną wieliczan 46 - 13.

W całym turnieju trener Grzegorz Siemieniec grał w równym wymiarze czasowym wszystkimi zawodnikami i co cieszy wszyscy oni zdobyli punkty.

W turnieju grali : Jędrzejczyk Maciej 56, Ferenczak Sebastian 48, Trzciński Jakub 32, Jędrzejczyk Wojciech 28, Wojciechowski Piotr 24, Dyngosz Jakub 18, Domagała Jakub 14, Siemieniec Łukasz 12, Łokas Bartosz 12, Baran Jakub 8, Baran Wojciech 6, Skalniak Igor.