A+ R A-

Chłopcy starsi wygrywają z MKK MDK Kielce!

Kolejny mecz w rozgrywkach chłopca rozegrała druzyna UKS REGIS. Przeciwnikiem była druzyna MKK MDK Kielce która zajmuje obecnie ostatnie miejsce w lidze ale robi ciągłe postępy o czym świadczy przegrana tylko 20 punktami z Wisłą Kraków w ostatniej kolejce.

Wieliczanie na początku zlekceważyli kielczan i wszyscy przecierali oczy gdy po 5 minutach remisowaliśmy 10-10. Kolejne 5 minut wygrane 27 -1 spowodowało iż juz w spokoju graliśmy powiększając przewagę nad młodszym w większości zespołem gości. Już w 3 kwarcie rzucilismy setny punkt a tylko jednego kosza zabrakło do wygrania różnicą 100 pkt.

Warto zaznaczyć iz spotkanie rozegraliśmy bez naszego lidera Busza który przygotowuje sie wraz z kadrą rocznika 2003 do finałów OOM w Wieliczce oraz chorych Klimasa i Siemieńca. Na pochwałę w tym meczu zasługują wszyscy zawodnicy jednak trudno do końca oceniać grę gdy przeciwnik dopiero początkuje i nie ma jeszcze zbyt dużych umiejętności.

Punkty w meczu zdobyli Bankowicz 31, Smagur 24, Kozioł B 18, Nosal 14, Dusza 11, Pisars