A+ R A-

Trzy zwycięstwa w 1 dniu turnieju o Puchar Solny

Trzema zwycięstwami naszej drużyny w tym z tak uznanym zespołem jak WKK WROCŁAW zakończył się pierwszy dzień zmagań turnieju o Puchar Solny w Kampusie Wielickim.  Nasz zespół w 1 meczu zwyciężył GTK Gliwice 57-33 prowadząc już do połowy meczu 30 punktami. W 2 połowie trenerzy grali szerokim składem zespołu mając na względzie ilość meczy w turnieju i to iż nie różnica punktów jest ważna w takim turnieju ale zwycięstwa. Drugi mecz miał podobny przebieg i La Basket Warszawa został pokonany 75 - 47. W trzecim meczu walczyliśmy z bardzo dobrym zespołem WKK Wrocław. Przez całą 1 połowę trwała walka kosz za kosz jednak tak jak w ostatnich meczach ligowych siła i równy sklad naszego zespołu oraz kłopoty z faulem naszych rywali spowodowała iż w drugiej połowie zdeklasowaliśmy zespół z Wrocławia wygrywając ten mecz 74-45. W dniu dzisiejszym gramy z drużynami awansujacymi jak my do pierwszej 6 - jakimi okaże się po rannych spotkaniach. Nasze spotkania rozegrane zostaną o 12.45 i 17.45.  Serdecznie zapraszamy do hali Kampusu Wielickiego ,zachęcając do  dopingu i wsparcia naszej drużyny. Info o turnieju i innych wynikach oczywiście na stronie zibiego